Hakkımızda

2003 yılında kurulmuş A grubu bir seyahat acentası ve organizasyon şirketiyiz.

(Türsab Üye Numarası : A-5436)

Kurumsal pazarda yerli ve yabancı şirketlerin talep edeceği her türlü etkinlik ve organizasyon için projelendirme ve uygulama hizmetlerini, sektörde uzun yıllar birçok organizasyona imza atmış tecrübeli ekibimiz ile kaliteden ve profesyonellikten ödün vermeden müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin yaratıcı proje ve uygulamalarımız ışığında düzenleyeceği etkinlikler ve organizasyonlar sayesinde çalışanları, tüketicileri ve satış ortakları ile ilişki kurmalarına yardımcı oluyoruz. Kurumsal etkinlik ve toplantı organizasyonlarının planlama ve projelendirilmeleri sırasında müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok iyi anlayan, geliştirdiğimiz projelerimizde buna uygun en iyi maliyet ve çözüm birlikteliğini oluşturmayı hedefleyen bir felsefeyi benimsiyoruz.

Hizmet talebinde bulunan müşterilerimizin kurumsal kimliği ve işleyişi ile uyumlu bir departmanı gibi çalışmayı kendimize ilke ediniyoruz. Organizasyon öncesi, operasyon ve organizasyon sonrası hizmetlerimizi müşterilerimizin memnuniyeti adına daima geliştirmeyi kendimize görev ediniyoruz.

Dinamik ve deneyimli kadromuzun başarılarının temelini , toplantı ve özel etkinlik organizasyonlarındaki gerçek başarının detaylarda yattığına olan inancımız oluşturuyor.